eureknews.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

kartony wysyłkowe
Lifestyle

Do czego przydają się długie kartony wysyłkowe?

Tuby kartonowe są jednym z podstawowych elementów niezbędnych do bezpiecznego pakowania materiałów reklamowych wykonanych z papieru, takich jak katalogi, banery czy ulotki. Takie kartony świetnie sprawdzają się także do pakowania i transportu wymagających przedmiotów.

Opakowania te służą do zabezpieczenia dużych formatów papieru, map i plakatów oraz delikatnych przedmiotów o podłużnym kształcie i niestandardowych formatach. Charakteryzują się one mocnym wykonaniem i zaprojektowane są z wysokiej jakości tektury. Są również lekkie, więc pozwalają na ekologiczną wysyłkę.

Gdzie swoje zastosowanie znajdują tuby kartonowe?

Kartony długie bardzo dobrze zabezpieczają przedmioty podczas wysyłki, dlatego też świetnie nadają się do transportu różnego rodzaju materiałów reklamowych, najczęściej plakatów. Pomocne są również w przesyłce kalendarzy ściennych oraz map i obrazów nadrukowanych na elastycznych tworzywach.

Tuby z kartonu są także najlepszą opcją do transportu niewielkiej ilości plakatów przeznaczonych do zawieszenia w antyramach. Takie opakowanie skutecznie redukuje możliwość uszkodzenia narożników oraz nie tworzy nieestetycznych zagięć.

Jakie zalety posiadają długie kartony?

Ich bardzo cenną zaletą jest to, że dobrze zabezpieczają transportowany przedmiot przed zabrudzeniem i są wygodne w noszeniu przez kuriera. Z racji tego, że przechowywane są w okrągłym opakowaniu, to nie występują żadne problemy z zagiętymi brzegami albo wymiętym papierem, ponieważ przedmiot z papieru świetnie dopasowuje się do kształtu tuby.

Bardzo dużą korzyścią tub kartonowych jest to, że idealnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy duży format plakatu nie można umieścić w zwykłych teczkach. Oczywiście oprócz standardowego wykorzystania można je także użyć do przesyłki niestandardowych przedmiotów o wydłużonym kształcie, czyli wazonów, szklanych szpicy i podobnych przedmiotów.

Okrągłe i prostokątne tuby do wysyłki

Osoby, które prowadzą sprzedaż wysyłkową, mogą zdecydować się okrągłe lub prostokątne tuby kartonowe do zabezpieczenia przedmiotów zamówionych przez klientów. Mogą być one zaprojektowane w białym lub brązowym kolorze z plastikowymi zatyczkami. Zatyczki te mogą być wykorzystywane wielokrotnie i do każdej tuby dodawane są gratis.

Do wysyłek bardzo przydatne jest także długie pudełko klapowe, które umożliwia transport przedmiotów wraz z miękkim wypełnieniem. W ten sposób można dobrze zabezpieczyć przedmiot przed przesuwaniem się podczas transportu. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również to, że takie pudełka można układać jedno na drugim.

Wysokiej jakości solidna tektura doskonale zabezpiecza zawartość przed zniszczeniem mechanicznym oraz zawilgoceniem podczas transportu czy w trakcie załadunku na magazynie. Znajdziesz je w hurtowni https://e-hurtownia-opakowan.pl/tuby-wysylkowe.html.