eureknews.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

menu od Magdy Gessler
Lifestyle

Wigilijne menu od Magdy Gessler w Warszawie

Święta Bożego Narodzenia za rogiem, dlatego już dziś warto pomyśleć o tym, co znajdzie się na naszych stołach w Wigilię oraz w kolejnych dniach. Zamiast przygotowywać potrawy samodzielnie, możemy zdecydować się na świąteczne menu od Magdy Gessler, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jakie propozycje w nim znajdziemy?

Tradycja, którą chcemy kultywować

Na wigilijnym stole nie może zabraknąć tradycyjnych dań, które doskonale znamy z czasów dzieciństwa. Catering na Wigilie to między innymi barszcz czerwony z dodatkiem uszek z borowikami, klasyczny żur na prawdziwkach lub czysta zupa grzybowa. Na brakuje także innych dań postnych, takich jak:

  • pierogi,
  • śledzie,
  • karp,
  • sandacz,
  • kozi ser dojrzewający.

Tymczasem na kolejne dni świąt warto zamówić dania mięsne, wśród których znajdziemy karkówkę, boczek, gulasz cielęcy bądź faszerowaną kaczkę. Zimną płytę warto natomiast uzupełnić o pasztet z dziczyzny i grzybów. Catering na Wigilie można też wzbogacić o dodatki w postaci chrzanu, ćwikły, żurawiny czy podgrzybków.

Co na deser?

Delikatesy Magdy Gessler na święta to także ciasta i desery, które z pewnością uświetnią całą ucztę, stanowią swoiste jej uwieńczenie. W ofercie nie mogło zabraknąć zwłaszcza tradycyjnych propozycji, takich jak:

  • makowiec,
  • piernik z powidłami śliwkowymi,
  • sernik.

Ci, którzy chcieliby spróbować czegoś zupełnie nowego, mogą zamówić bezę migdałową z kremem lub tort makowy z pomarańczami. Warto wziąć pod uwagę, że w przypadku dań wytrawnych możliwa jest wysyłka do innych miast na terenie kraju, jednak ciasta i desery, z oczywistych względów, trzeba odebrać osobiście w Warszawie.

Dlaczego warto zdecydować się na catering świąteczny?

Catering wigilijny stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych bądź dla tych, którzy przedświąteczny czas chcą spędzić inaczej, niż na gotowaniu i pieczeniu. Jednocześnie dedykowany jest on osobom ceniącym sobie tradycyjne smaki. Warto zdecydować się na menu oparte na daniach najwyższej jakości, przygotowywanych według najdoskonalszych receptur. Tym samym należy zwrócić uwagę na składniki, które sprawiają, że potrawa smakuje idealnie. Menu wigilijne u Magdy Gessler: https://delikatesy.ufukiera.pl/ można skomponować we własnym zakresie, decydując się na dostępne w ofercie produkty. Pozwala to na dobór dań, które pamiętamy z dzieciństwa bądź których niesamowity smak dopiero chcielibyśmy poznać. Pamiętajmy, aby złożyć zamówienie z wyprzedzeniem- dzięki temu będziemy mieć pewność, że na naszych stołach zagoszczą w tym roku potrawy najwyższej jakości.

Artykuł sponsorowany