Get Adobe Flash player

Polityka prywatności

 

W trakcie korzystania z portalu EurekNews.pl możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych danych osobowych, na przykład e-maila, imienia czy płci. Wymagamy podania informacji potrzebnych do działania EurekNews.pl. Ich niepodanie zablokuje czynność, której dotyczą. Korzystając z portalu, akceptujesz naszą politykę prywatności.  

Ochrona danych osobowych
Firma EurekNews sp. z o.o. prowadząca portal EurekNews.pl z nie udostępnia i nie sprzedaje innym podmiotom prawnym czy osobom e-maili, danych personalnych czy adresowych swoich użytkowników.


Zastrzegamy sobie jednak możliwość gromadzenia tych danych i wykorzystywania ich na potrzeby naszej firmy, np. do wysyłania newsletterów, informacji o nowościach oraz reklam. Informacje osobowe można modyfikować lub usuwać, kontaktując się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Cookies oraz adres IP
Ze względów technicznych korzystamy z plików cookies oraz rejestrujemy informacje o adresie IP użytkownika.  Tego typu działania pomogą usprawnić działanie portalu, a zadowolenie czytelników jest dla nas najważniejsze.


Wyłączenie odpowiedzialności
EurekNews.pl nie ponosi odpowiedzialności wypowiedzi czytelników zamieszczane w komentarzach oraz na forum portalu. Zastrzegamy sobie jednak możliwość animowania dyskusji, a także usuwania treści niezgodnych ze standardami przyjętymi w „7 złotych zasadach EurekNews.pl”.
(Dotyczy to treści obscenicznych, pornograficznych lub mogących powodować u odbiorcy niesmak, przerażenie czy wstręt.)

Prawo autorskie
Treści zamieszczone w całym portalu podlegają regulacjom wynikającym z prawa autorskiego, nie mogą być więc kopiowane i umieszczane na innych stronach www, a także w artykułach prasowych materiałach telewizyjnych oraz radiowych.  Jeśli chcesz kupić któryś z naszych tekstów, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Uwaga! W wypadku skopiowania treści przez inne medium (elektroniczne czy też tradycyjne) czujemy się upoważnieni do wystawienia jego właścicielom faktury sprzedażowej za dany tekst. Opłata - zgodna z naszym cennikiem. Jesli chcesz go poznać napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .